Těsné prohře v Praze nezabránil ani trenér

30. 09. 2019

Neslyšící fotbalisté SSK Vítkovice mají za sebou druhé utkání mistrovství republiky FSN 2019. V Praze-Zličíně nastoupili proti 1. PSKN Praha a prohráli těsně 3:4. Hráli přitom ve velmi nezvyklé sestavě a trenérem Balažovičem v brance.

Nejenže vítkovický kouč postrádal dva zraněné obránce, na sraz před odjezdem do Prahy nepřišli brankáři, kteří oba zaspali. Poprvé v životě se tak musel obětavý trenér postavit mezi tyče a podpořit mužstvo přímo na hřišti. "V první půli zápasu jsme hráli lépe, než v minulém utkání a bylo to hodně vyrovnané. Škoda, že jsme dvakrát inkasovali," hodnotil trenér Rudolf Balažovič zápas. Ve 29. minutě si nerozuměl s obráncem a po jejich chybě vstřelili domácí první gól. Druhý pak přidali po pohledné kombinační akci. Hartoš sice mohl ještě do přestávky snížit, ale trefil pouze tyč domácí branky.

Po změně stran Pražané trochu polevili a hráči Vítkovic naopak měli větší chuť do zápasu. Hru velmi dobře dirigovali Vodička s Gajdošíkem a v 65. minutě bylo srovnáno. Pak ale přišly další chyby v obraně a domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek. Hartoš ještě dokázal snížit, vyrovnat se však Vítkovicím nepodařilo. "Měli jsme gólové šance, ale neproměňovali je. Chybělo nám i trochu sportovního štěstí, víc šikovnosti při zakončování. Myslím, že i tohle oslabené mužstvo si zasloužilo bodovat. Pevně věřím, že na jaře jim porážku oplatíme," dodal trenér Balažovič. Gólově se v Praze prosadili Zbořil, Vodička a Hartoš, nejlepším hráčem hostujícího mužstva byl Ondřej Vodička.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2019 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1