Úspěchy na Czech Open 2019

21. 08. 2019

V Olomouci se uskutečnil tradiční mítink hendikepovaných sportovců Czech Open 2019 a členové Atletiky Ostrava ZTP na něm vybojovali řadu cenných kovů. Dařilo se vrhačům i běžcům napříč všemi kategoriemi.

Nejúspěšnější byla jednoznačně Mirka Obrová, která vybojovala zlato v kouli, oštěpu i disku. Ondřej Bartošek si odvezl rovněž tři medaile, zlato v běhu na 800 m, stříbro na 100 m a bronz na 400 m. Štěpánek Kaloč vyhrál soutěž v hodu míčkem a skončil druhý v hodu oštěpem. Člen atletického klubu SSK Vítkovice Jarda Klimeš vyhrál soutěž koulařů. Dalšími medailisty byli Honza Majo (2x stříbro oštěp, koule), Rosťa Antene (2x bronz 100 m, oštěp), Verča Kabotová (stříbro oštěp, bronz koule), Jarda Brož (stříbro disk, bronz oštěp), Vojta Konečný (bronz disk), Marek Strohalm (bronz 100m), Matěj Doležel (stříbro disk) a Zuzka Kostelňáková (bronz disk).

Úspěšná byla rovněž výprava na Grand Prix v polské Bydhošti, které se konalo těsně po mítinku v Olomouci. Miroslava Obrová vybojovala zlato v oštěpu a bronz v disku, Jaroslav Brož vyhrál disk a skončil bronzový v kouli a Radim Beleš vybojoval stříbro v hodu kuželkou.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2019 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1