Dominik Gloser mistrem republiky

27. 02. 2018

Vítkovický boxer Dominik Gloser vybojoval v Trutnově titul juniorského mistra České republiky ve váze 69 kg.Ve vyřazovacích bojích porazil 5:0 na body Jakuba Severu z Tábora. V semifinále porazil 5:0 na body Jakuba Karvánka z Mostu. Ve finále si připravil pro fanoušky velký obrat.

Vytáhlý Václav Vlček z Ústí nad Labem ho v prvním kole poslal po parádním zadním kontru na zadek a do počítání. Jenže vítkovický bojovník se nevzdal. Postupně přebral iniciativu, zpřesnil své útoky a u bodových rozhodčích – byť velmi těsně – to na triumf a celkově už pátý domácí mistrovský titul stačilo. Další vítkovický borec Lukáš Fries ve vyřazovacích bojích prohrál ve váze 60 kg těsně na body s Valeri Kovachem z Brna.

Gloser si svými výkony řekl o nominaci na mistrovství Evropy juniorů v Itálii. Do dubnového šampionátu má nabitý program. První březnový týden ho čeká turnaj v Ústí nad Labem, pak mezinárodní turnaj ve Vilniusu a na začátku dubna další turnaj v Bulharsku nebo soustředění v Itálii. Šampionát se koná 17. - 26. dubna.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1