Vítkovičtí žáci vybojovali titul ve futsalu neslyšících

25. 10. 2017

V Ostravě-Porubě se 21. října konalo mistrovství republiky ve futsalu neslyšících žáků do 16 let a juniorů do 23 let. Hráči SSK Vítkovice si vedli skvěle, v žákovské kategorii vybojovali titul mistrů republiky a v kategorii juniorů skončili nakonec čtvrtí.

Šampionátu žákovské kategorie se zúčastnily čtyři týmy: I. PSKN Praha, SK Olympia Praha, SSK Vítkovice a domácí SportNES Ostrava. Starší kategorie měla o jednoho účastníka víc, když o titul přijeli bojovat i hráči SKN Brno.

Vítkovičtí žáci obhájili svoje postavení z prvního kola šampionátu, které se konalo v lednu v Praze. Ani tentokrát nenechali nikoho na pochybách o tom, že jsou nejlepší v republice a bez jediné porážky vybojovali zlato. Na druhém místě skončil SportNES Ostrava, jemuž výrazně k tomuto úspěchu dopomohl autor devíti branek Matěj Ponocný, který za klub pouze hostoval. Třetí skončil I. PSKN Praha.

Ve velmi silné sestavě přijelo do Ostravy družstvo juniorů z Brna. Jihomoravané své soupeře jasně přehráli a vybojovali titul, druhý na turnaji skončil SportNES Ostrava a třetí SSK Vítkovice. Tomu však nakonec bronzové medaile v celkovém hodnocení mistrovství republiky unikly. Tým I. PSKN Praha měl z lednového turnaje dostatečný počet bodů, aby nakonec Vítkovice přeskočil.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2017 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1