Gloser přivezl zlato ze Slovakia Open

23. 06. 2017

Velmi dobře si vedli mladí čeští boxeři na mezinárodním podniku Slovakia Boxing Cup Triebel. Turnaje se účastnilo 460 závodníků a závodnic ve všech věkových a váhových kategoriích. Češi vybojovali hned několik titulů. Jeden z nich také vítkovický kadet Dominik Gloser.

Ve finálových bojích nejprve ve váze do 57 kg Rudolf Mirga nepochopitelně prohrál s Denisem Berišem z Rakouska, což byla první a také poslední česká stříbrná medaile v kategorii kadetů. Zlato vybojoval ve váze do 75 kg Pavel Nevečeřal po výhře nad Polákem Dominikem Kowalem, ve váze do 80 pak Míra Krupa zdolal dalšího Poláka Jakuba Piecucha. V ringu B si poradil Miloš Beránek ve váze do 66 kg nad opět polským rivalem Kamilem Majdanskim, Dominik Gloser zdolal ve váze do 70 kg Němce Cana Krasnyho a Alex Vančura Poláka Kaspera Chmielczyka. Pro bronz si ve váze dojeli ve váze do 50 kg Dominik Štěpánek a ve váze do 60 kg Jiří Janoušek. "Dominik porazil v prvním zápase Slovince Tijena Tudiju ze Slovinska 3:0 na body,ve finále porazil pak Cana Krasnyho opět na body 2:0. Je to další z velkých úspěchů a veliké povzbuzení směrem k srpnovému mistrovství Evropy kadetů," řekl trenér František Šrubař.

Kompletní výsledky Slovakia Open najdete ZDE

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2017 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1