Stránka 1 z 48  > >>

12. 09. 2018
Kategorie: General
Zaslal: JarouSO

Vedli hned po prvním soutěžním dni a svůj náskok udrželi až do konce. Kontinentální pohár 2018 v Ostravě vyhrál výběr Ameriky. Posbíral celkem 262 bodů a po právu tak získal jedinečnou trofej, která byla speciálně ke Kontinentálnímu poháru v Ostravě navržena. Obhájci titulu z Marakéše Evropané se tentokrát museli spokojit s druhým místem a ziskem 233 bodů.

4. 09. 2018
4. 09. 2018

Už jen čtyři dny zbývají do zahájení soubojů nejlepších atletů a atletek světa v rámci Kontinentálního poháru 2018. Do Ostravy míří čtyři týmy, které budou mít ve svých řadách světové rekordmany, olympijské vítěze i mistry světa. Diváci přímo na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích, ale také u televizních obrazovek se mají 8. a 9. září na co těšit.

2. 09. 2018
2. 09. 2018

Na konci prázdnin, konkrétně 30. srpna, se v ostravské ZOO konal další ročník charitativního běhu, tentokrát s názvem Běh pro Lemury. Organizátorskou pomocnou ruku nabídli atletičtí odborníci z SSK Vítkovice, a podobně jako v předchozích ročnících dopadlo i tentokrát vše na jedničku.

2. 09. 2018
2. 09. 2018

Poprvé v historii se na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích konalo atletické mistrovství republiky mužů a žen do 22 let. Na tento šampionát bude určitě dlouho vzpomínat Denisa Přečková, která v domácím prostředí vybojovala titul v hodu diskem a také vrhu koulí. Celkem se pak vítkovičtí atleti a atletky radovali ze zisku šesti cenných kovů.

30. 08. 2018

Závodníci Elkov Author Zahálka, Rachart, Bucháček a Černý startovali o víkendu v Ostravě na 15. ročníku Memoriálu Jana Veselého. Hlavní závod se jel na čtyřicet okruhů o délce 2500 metrů a vítězem se stal Tomáš Bucháček. Na 4. místě dokončil Matěj Zahálka.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1