Stránka 1 z 42  > >>

23. 04. 2018
Kategorie: General
Zaslal: JarouSO

Dva dny před hlavním programem letošního ročníku atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava budou na Městském stadionu soutěžit také hendikepovaní atleti. Klub Atletika Ostrava ZTP pořádá 11. května od 14 hodin závody pod názvem Handi Zlatá tretra.

6. 04. 2018
6. 04. 2018

Dva nadějní vítkovičtí lyžaři ukončili letošní sezonu na březnovém mistrovství republiky neslyšících v Koutech na Desnou. V kategorii předžactva obsadil Jan Filip pátou příčku a Adam Kest skončil šestý. Pro něj to byla vůbec první soutěžní sezona v životě a sedmiletý talent má určitě na čem stavět.

22. 03. 2018

Družstvo SSK Vítkovice skončilo ve 3. kole bowlingové ligy neslyšících na skvělém 4. místě ze sedmi účastníků a stejná příčka jim patří i po třech kolech. Na svém kontě mají celkem 42,5 bodů a čeká je ještě závěrečné kolo, které se hraje na konci dubna v Praze na Žižkově.

19. 03. 2018

Celkem sedm týmů se zúčastnilo letošního mistrovství republiky ve futsalu neslyšících, které se o víkendu konalo v Praze. V hale Bohemians bojovalo o tituly celkem sedm týmů, včetně obhájce titulu SSK Vítkovice. Ostravané na turnaji, hraném systémem každý s každým, dvakrát prohráli a nakonec ose museli spokojit s třetím místem.

8. 03. 2018
8. 03. 2018

Oba čeští medailisté nedávného halového mistrovství světa v Birminghamu Tomáš Staněk a Pavel Maslák nebudou chybět ani na letošním 57. ročníku Zlaté tretry Ostrava. Organizátoři jim už předali startovní čísla a slibují, že se diváci dočkají 13. června na Městském stadionu ve Vítkovicích řady atraktivních soubojů.

ATLETIKA | BASKETBAL | BOX | CYKLISTIKA | ČASPV | ESPERANTO | HOROLEZECTVÍ | JACHTING | MODERNÍ GYMNASTIKA
NÁRODNÍ HÁZENÁ | POWER LIFTING | TURISTIKA | UZPS  | HANDI ATLETIKA

Sdružení sportovních klubů Vítkovice, Závodní ulice 2891/86, 703 00 Ostrava 3 | IČ: 00534544, DIČ: CZ00534544, Bank.spojení: ČSOB, č.ú.: 202602472/0300

tel.: +420 595 701 066, e-mail: ssk.vitkovice@volny.cz

made by: mar::k » sevenmedia member
© Copyright 2004-2018 - CMS Made Simple | This site is powered by CMS Made Simple version 1.12.1